Regulamin pobytu i ważne informacje

 

1. Doba hotelowa

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Niewymeldowanie się przed wyznaczoną godziną równa się z rozpoczęciem kolejnej doby hotelowej, co wiąże się z dodatkową opłatą.

 

 

2. Godzina przyjazdu

 

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Sichlańskie Spanie o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.

 

 

3. Dokonanie rezerwacji

 

Rezerwacji dokonać można wyłącznie poprzez stronę booking.com.

 

 

4. Zwierzęta

 

Niestety w naszym obiekcie nie akceptujemy zwierząt.

 

 

5. Dzieci

 

Dzieci są u nas mile widziane. Do 6 roku życia mogą one spać w dodatkowych łóżkach, cena wynosi wtedy 50 PLN za dobę. Maksymalna ilość doatkowych łóżek w pokoju to jedno.

Dodatkowe łóżko dostawiane jest na życzenie klienta, a jego dostępność musi potwierdzić personel obiektu.

 

 

6. Dodatkowe opłaty

 

Dodatkowe opłaty (czy to za dostawienie łóżka lub zrealizowanie innych życzeń klienta) nie są doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w obiekcie.

 

7. Cisza nocna

 

Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 7:00. Swoim zachowaniem nie zakłócajmy odpoczynku innym gościom. Właściciel obiektu zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług i natychmiastowego usunięcia z obiektu osób, które naruszają tę zasadę oraz nie przestrzegają godzin ciszy nocnej.

 

8. Odwiedziny

 

Odwiedziny osób spoza obiektu, nie posiadających rezerwacji w „Sichlańskim Spaniu” są możliwe wyłącznie po uprzednim poinformowaniu właścicieli obiektu i uzyskaniu ich zgody.

 

9. Odpowiedzialność gości

 

Goście ponoszą odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju szkody materialne, w tym wszelkiego rodzaju uszkodzenia bądź utratę wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z Ich winy.

W dniu wyjazdu prosimy pamiętać o pozostawieniu pokoju w nienaruszonym stanie technicznym z wyposażeniem zgodnym ze stanem z dnia wydania pokoju Gościom oraz o zwrocie klucza od pokoju.

 

Gość powinien zawiadomić właściciela obiektu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Zwrot rzeczy pozostawionych.

Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa, będą odesłane na wskazany przez Gościa adres na jego koszt. W przypadku nie otrzymania od Gościa dyspozycji odesłania pozostawionych rzeczy, Obiekt przechowa powyższe przedmioty przez okres trzech miesięcy, a po upływie tego okresu przedmioty te przejdą na własność Obiektu.

Artykuły spożywcze będą przechowywane przez 24 godziny.

 

 

10. Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

 

Używanie urządzeń elektrycznych i gazowych w pokojach jest zabronione.Na terenie budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów.

Każdorazowo Gość opuszczający pokój, ze względów bezpieczeństwa, powinien wyłączyć telewizor, zgasić światło, zakręcić krany oraz zamknąć drzwi na klucz.

 

 

11. Bezpieczeństwo Najmłodszych

 

W trosce o bezpieczeństwo naszych Najmłodszych Gości, prosimy aby dzieci do lat 12 przebywały na terenie obiektu pod stałą opieką swoich prawnych opiekunów.

 

12. Parking

 

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za jego bezpieczeństwo i szkody wyrządzone przez osoby trzecie oraz szkody powstałe w wyniku zdarzeń losowych.

 

13. Reklamacje

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do recepcji lub kontaktu poprzez stronę www.sichlanskiespanie.pl.